Trainee v oblasti automatizace výroby

Obor: Automobilový průmysl | Výroba a průmysl | Automatizace a robotika
Lokalita: Rakovník
Druh úvazku: Částečný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 9. 3. 2022

Jsme předním dodavatelem pro automobilový průmysl. Navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snižování emisí CO2, ke zlepšení výkonu vozidel a k vývoji intuitivního řízení. V České republice máme přes 4000 zaměstnanců a čtyři výrobní závody, v Humpolci, Rakovníku, Žebráku a Podbořanech, kde vyrábíme senzory do chytrých aut, klimatizační jednotky, kompresory, výměníky tepla, kontrolní panely a komponenty pro spojkovou hydrauliku. V R&D centru v Praze a na testovacím polygonu vyvíjíme systémy do autonomních aut od softwaru přes mechaniku až po výsledné testování.

Popis pozice

Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postavený v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice.

Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta.

Hledáme kolegy, kteří chtějí nastartovat kariéru v automotive.

Co Vás čeká?

  • Výpomoc procesním inženýrům na různorodých úkolech
  • Tvorba pracovních postupů
  • Zadávání dat do systému SAP
  • Sledování a analýza poruchovosti výrobních linek
  • Navrhování nápravných opatření

Co hledáme

A teď něco o Vás...

  • Student VŠ - zaměření na elektro/ strojírenství/ automatizaci a pod.
  • Znalost programování PLC - velkou výhodou
  • Znalost programování robotů výhodou
  • Zkušenosti s programovacími jazyky - Visual basic, C++, LabView - velkou výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni min. B2 - znalost na komunikativní úrovni
  • Manuální zručnost

Co nabízíme

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Po ukončení studia možnost přesunu na HPP