Trainee v oblasti automatizace výroby

Obor: Automobilový průmysl | Výroba a průmysl | Automatizace a robotika
Lokalita: Rakovník
Druh úvazku: Částečný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 9. 3. 2022

O společnosti

Vyvíjíme a vyrábíme díly pro chytrá a ekologická auta.
Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se vám lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídání mrtvého úhlu. První sériově vyráběné autonomní auto umí jezdit samo díky našemu laserovému senzoru. S námi se ani nezapotíte, umíme i klimatizace. Dva ze tři evropských elektromobilů mají komponenty pohonu nebo klimatizace od nás.
Až si příště sednete do auta, vzpomeňte si na nás a buďte v klidu.
V České republice máme výrobní závody v Humpolci, Žebráku, Podbořanech a Rakovníku, jedno z nejmodernějších vývojových center v Praze a testovací polygon v Milovicích. Pracuje u nás celkem 4500 zaměstnanců. Celosvětově máme 184 továren, 64 vývojových center a zaměstnáváme 103300 lidí ve 31 zemích. Přes 10 % z tržeb investujeme do výzkumu a vývoje.

Popis pozice

Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postavený v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice.

Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta.

Hledáme kolegy, kteří chtějí nastartovat kariéru v automotive.

Co Vás čeká?

  • Výpomoc procesním inženýrům na různorodých úkolech
  • Tvorba pracovních postupů
  • Zadávání dat do systému SAP
  • Sledování a analýza poruchovosti výrobních linek
  • Navrhování nápravných opatření

Co hledáme

A teď něco o Vás...

  • Student VŠ - zaměření na elektro/ strojírenství/ automatizaci a pod.
  • Znalost programování PLC - velkou výhodou
  • Znalost programování robotů výhodou
  • Zkušenosti s programovacími jazyky - Visual basic, C++, LabView - velkou výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni min. B2 - znalost na komunikativní úrovni
  • Manuální zručnost

Co nabízíme

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Po ukončení studia možnost přesunu na HPP