Studentská stáž ZLÍN, OLOMOUC, VSETÍN, UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Obor: IT
Lokalita: Zlín, Olomouc, Vsetín, Uherské Hradiště
Druh úvazku: Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 15. 3. 2022

Jsme moravská vývojářská společnost, sídlící v kancelářích v centru Zlína, s pobočkami v Olomouci, Hradišti a na Vsetíně. Zabýváme se čistým vývojem software pro naše

klienty světového formátu.
  • Vytvořili jsme tak tým špičkových profesionálů, kteří se stali odborníky na velmi specifickou problematiku v oblasti mikroskopie,
  • vyvíjíme software pro podporu výroby mikročipů,
  • pracujeme na komplexním prodejním systému pro maloobchod a čerpací stanice, který je instalován na desítkách tisíc míst po celém světě,
  • vyvíjíme softwarový nástroj InteliConfig pro konfiguraci kontrolérů.
Více o projektech, na kterých vyšíváme: www.vysivame.software/#projekty

Nejsme zatvrzelí geekové, ani roboti. Od „vyšívání“ je třeba se protáhnout a odpočinout. K tomu nám slouží relax zóna, masáže, sport, anebo všemožné akce, o které u nás není nouze.

Popis pozice

Dávej pozor! Nabíráme stážisty jen jednou za rok a věnujeme jim od června do září maximální péči našich nejlepších programátorů! Stáž trvá minimálně 2 měsíce a je placená.

Studenty a studentky technických oborů, kteří jsou rádi za neformální prostředí, jsou přímí a nebojí se ozvat, když se jim něco nezdá, nevědí si rady, anebo naopak – když mají nápad, co zlepšit – jsou komunikativní a mají týmového ducha.

Důležitým předpokladem je také zápal pro svět IT a znalost některého z programovacích jazyků uvedených níže.

Stážisty a stážistky, kteří mají zájem alespoň o dvouměsíční spolupráci – měsíc je krátká doba se něco pořádně naučit. Máš už nějaké plány a potřebuješ být flexibilní? U nás je vše o domluvě.

Pro přijetí potřebuješ:

technické znalosti: programovací jazyky a frameworky C#, C++, Java, .NET, ASP.NET, Angular, anebo Python (odvíjí se od pozice a práce pro klienta). Obecně se hodí znalost databází Oracle DB, MS SQL, MySQL, znalost SQL, Entity Framework, LINQ, NUnit, zkušenosti s WPF, znalost source control (SVN, Git nebo RTC), znalost agilních metodik vývoje SW aj.

angličtinu – protože našimi klienty jsou převážně zahraniční společnosti.

splnit praktický (programovací) úkol, který nám pomůže ověřit, jak na tom zhruba jsi.

Co nabízíme

Budeš součástí vývojářského týmu a získáš kompetentního team leadera.

Oceňujeme potřebu rozvíjet se, proto tě podpoříme v dalším vzdělávání.

Zadarmo u nás nebudeš – stáž je placená.

Máš možnost kariérního růstu – naši team leadeři v Edhouse začínali jako programátoři, anebo stážisti.

Získáš možnost poznat inspirativní lidi a zapojit se s nimi do neformálních aktivit; od těch, které zvládáme on-line po ty, na které se těšíme při osobním setkání. Pro lepší představu mrkni na náš facebook.