Area Manažer/ka inženýringu a údržby

Obor: Logistika | Management
Lokalita: Kojetín
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 16. 3. 2022

O společnosti

Pojďte s námi budovat budoucnost!

Všechny zaměstnance Amazonu po celém světe spojuje snaha o naplnění očekávání zákazníků a usnadnění jejich životů – ať už jsou kýmkoliv (např. spotřebiteli, majiteli firem, tvůrci obsahu, nebo prodejci). Společně budujeme budoucnost prostřednictvím inovativních produktů, služeb nebo nápadů.

Dejte nám o sobě vědět!

V Amazonu si vážíme individuálního vyjádření, respektujeme různé názory a spolupracujeme na vytvoření kultury, kde každý z nás může přispět k dílu. Naše jedinečné zázemí a vize posilují naši schopnost dosáhnout poslání Amazonu – být nejvíce zákaznicky orientovanou společností na světě.

Popis pozice

Amazon Operations je centrem, kde vzniká zákaznická zkušenost. Staráme se o všechno od okamžiku nákupu, až po doručení zboží — od kliknutí až po práh dveří.

Po celé Evropě máme více než 50 distribučních center, stovky doručovacích stanic, tisíce strojů a desítky tisíc zaměstnanců, kteří všichni spolupracují v harmonii, aby zajistili, že ta správná položka bude doručena správné osobě, na správném místě a ve správný čas.

Práce v Amazon Operations je určena lidem, kteří chtějí být aktivní a dávat ze sebe maximum. Pracujeme v rušném a dynamickém prostředí a jsme součástí většího týmu, který každý den plní očekávání milionů zákazníků.

Jsme otevření, inkluzivní a vítáme individualitu a rozmanitost. Kultura Amazon Operations je postavena na vzájemném spojení týmů a pracovní morálce, která umožňuje naší firmě běžet jako hodinky. Naše týmy se pyšní dobře odvedenou prací, navzájem se o sebe starají, zajišťují nejvyšší bezpečnostní standardy a hrají svou roli při poskytování kvalitních služeb, díky kterým je Amazon známý po celém světě.

Připojte se k nám do týmu inženýringu a technické údržby společnosti Amazon. Udržujeme a optimalizujeme technologie v globální síti skladů a logistických center Amazonu.

NÁPLŇ PRÁCE:

Hledáme motivované a zákaznicky orientované jedince, kteří se chtějí připojit k našemu týmu RME (anglická zkratka pro: “Reliability Maintenance Engineering”) jako Area Manažer/ka inženýringu a údržby. Area Manažer/ka je vedoucí týmů techniků údržby. Klade důraz na bezpečnost školením, rozvojem a koučováním svého týmu. Poskytuje vysokou úroveň dostupnosti zařízení tím, že zajistí provádění veškeré preventivní údržby a dodržování interních procesů a postupů.

Klíčové povinnosti:

• Vést, podporovat a mentorovat tým a zajistit, aby pracoval bezpečným, standardním a efektivním způsobem.

• Spolupracovat s týmem a širší síti, abyste využili dostupné technické znalosti k navrhování řešení

• Napomáhat manažerovi inženýringu a údžby při práci s oddělením bezpečnosti pracoviště a vedoucím pracovištěm na implementaci, zaznamenávání a auditu programů bezpečnosti a zákonné shody s cílem zajistit bezpečné pracovní prostředí pro všechny zaměstnance.

• Implementovat síťové standardy a zaměřit se na preventivní údržbu, abyste zajistili našim interním zákazníkům vysokou dostupnost zařízení.

• Zajistit dostatečné technické pokrytí pro směny, organizováním a řízením vzdělávacího programu pro tým.

• Organizovat místní projekty nebo podporovat projekty na úrovni EU, jak je přidělil manažer.

• Být připraveni pracovat na směně, abyste udrželi silné spojení s týmem během každodenní práce

Co hledáme

Základní kvalifikace

• Praktické zkušenosti s řízením lidí.

• Kvalifikace jak v elektrotechnických, tak strojírenských disciplínách.

• Zkušenosti s automatizovanými zařízeními včetně obalových strojů, třídicích a dopravníkových systémů.

• Schopnost komunikovat (slovem i písmem) v angličtině a češtině na úrovni B2 SERR (Společný evropský referenční rámec) nebo vyšší

• Zkušenosti s prací v souladu s příslušnými zdravotními a bezpečnostními normami a předpisy.

• Počítačové dovednosti (MS Office, CAD).

Preferované kvalifikace

• Bakalářský titul v technickém oboru (elektrický, mechanický, stavební) z akreditované univerzity

• Kompletní pracovní znalost všech specializovaných strojírenských a pozemních zařízení v rámci distribučního centra (FC), jakož i údržby a bezpečnostních postupů.

• Zkušenosti při práci s řídicími systémy PLC.

• Zkušenosti s řízením projektů.

• Znalost programů CMMS (Computerized Maintenance Management System).

• Zkušenosti s Kaizen a průběžným zlepšováním procesu.

Co nabízíme

Amazon je zaměstnavatel s rovnými příležitostmi. Jsme hluboce přesvědčeni, že zaměstnávání různorodé pracovní síly je klíčem k našemu úspěchu. Při náboru zaměstnanců se rozhodujeme na základě zkušeností a dovedností uchazeče. Ceníme si těch, kteří umí objevovat, vymýšlet, zjednodušovat a budovat. Ochrana vašeho soukromí a zabezpečení vašich dat je pro společnost Amazon dlouhodobou nejvyšší prioritou. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů a dozvíte se více o tom, jak shromažďujeme, používáme a přenášíme osobní údaje našich uchazečů.

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.