Amazon Operations

O společnosti

Obor společnosti: Všeobecný

Pojďte s námi budovat budoucnost!

Všechny zaměstnance Amazonu po celém světe spojuje snaha o naplnění očekávání zákazníků a usnadnění jejich životů – ať už jsou kýmkoliv (např. spotřebiteli, majiteli firem, tvůrci obsahu, nebo prodejci). Společně budujeme budoucnost prostřednictvím inovativních produktů, služeb nebo nápadů. 

Dejte nám o sobě vědět!

V Amazonu si vážíme individuálního vyjádření, respektujeme různé názory a spolupracujeme na vytvoření kultury, kde každý z nás může přispět k dílu. Naše jedinečné zázemí a vize posilují naši schopnost dosáhnout poslání Amazonu – být nejvíce zákaznicky orientovanou společností na světě.

Hledáme

S několika logistickými centry (Fulfillment Centers FC) a distribučními centry (Delivery Stations) po celém světě roste Amazon tempem, které vyžaduje, abychom do naší společnosti přivedli ty nejlepší talenty, kteří nám pomohou tvořit dějiny.

Hledáme absolventy vysokých škol na pozice Manažer oddělení a směn, IT inženýry, RME manažery oddělení a HR partnery, kteří by se připojili k naší distribuční a provozní síti po celé České republice. Potenciální kandidáti by měli být pozitivní, motivovaní a mít správnou kombinaci vůdčích schopností a obchodního cítění. Jedná se o trvalý pracovní poměr od prvního dne.
Mrkni na všechny naše aktuální pracovní nabídky.

Pracovní příležitosti

IT Support Engineer
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Kojetín

Graduate Area Manager
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Kojetín, Dobroviz

Graduate HR Partner
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Kojetín

Area Manažer/ka inženýringu a údržby
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Kojetín

Nabízíme

Nabízíme řadu benefitů, které mohou podpořit jak vás samotné, tak vaše rodinné příslušníky, včetně vašich partnerů a dětí. Příkladem je zajištění zdravotní péče od prvního dne.

Nabízíme:

  • konkurenční plat
  • bonusy
  • 25 dní dovolené každý rok
  • dotovaná jídla
  • bezplatnou autobusovou dopravu z mnoha míst
  • příležitost profesního růstu ve velmi dynamickém, rozmanitém a inkluzivním prostředí

Kontaktujte nás

Adresa: K Amazonu 235, 252 61 Dobrovíz, Česko