Lean specialista

Obor: Průmysl
Lokalita: Velká nad Veličkou
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 16. 3. 2022

Patříme k největším výrobcům technických tkanin v Evropě. Díky sedmdesáti letům zkušeností a našim odborně vyškoleným zaměstnancům dodáváme tkaniny
do více než patnácti zemí Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a Asie.
Naše kordové tkaniny pro pneumatiky a séglové tkaniny pro dopravní pásy najdete coby výztuhy ve výrobcích předních světových firem jako Continental, Pirelli, Nokian, Bridgestone, Contitech, Fenner Dunlop, Sempertrans a dalších.

Popis pozice

·Zlepšovací aktivity ve spolupráci s manažerem výroby na základě KPI a analýzy úzkých míst
·Implementace Lean nástrojů v praxi- 5S, VSM, TPM, SMED, Six Sigma
·Budování kultury LEAN aktivit a spolupráce s EMEA LEAN tým
·Mentorování, trénování, monitorování oblasti Lean a podpora ke zlepšovacím aktivitám

·VŠ vzdělání v oblasti průmyslového inženýrství nebo obdobné technické vzdělání.
·Praxe ve vedení Lean projektů ve výrobním závodu alespoň 2 roky případně zkušenosti s projekty
·Znalosti metod štíhlé výroby
·Green belt/black belt velkou výhodou.
·Schopnost vést tým. Prezentační a komunikační dovednosti
·Komunikativní znalost ČJ i AJ slovem i písmem
·Znalost MS Office.

Co nabízíme

·Velký prostor k seberealizaci
·Pracovní poměr na dobu neurčitou
·Pružná pracovní doba
·Odborné vzdělávání, profesní rozvoj, jazykové kurzy
·Zajímavou perspektivní práci v silné mezinárodní společnosti

Benefity

*pátý týden dovolené

*cafeteria systém (příspěvky podle odpracovaných let)

*příspěvky na stravu (kantýna a jídelna v areálu firmy)

*mobil a notebook