Lean specialista

Obor: Průmysl
Lokalita: Velká nad Veličkou
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 16. 3. 2022

O společnosti

KORDÁRNA Plus a.s. Velká nad Veličkou

  • je součástí velké stabilní nadnárodní skupiny Indorama Ventures
  • patří k předním evropským výrobcům technických tkanin
  • je významným dodavatelem do oblasti automotive. Zákazníky jsou nejen významní světoví výrobci pneumatik ale i významní výrobci dopravníkových pásů jako např. Contitech, Fenner, Sempertrans a řada dalších.

Díky sedmdesáti letům zkušeností a sedmi stům odborně vyškolených zaměstnanců, dodáváme tkaniny do více než patnácti zemí Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a Asie.

Věří nám světoví výrobci pneumatik

Naše kordové tkaniny najdete coby výztuhy pneumatik všech osobních a nákladních automobilů, motocyklů, autobusů nebo třeba letadel. Mezi naše partnery patří světoví výrobci pneumatik jako Continental, Dunlop, Nokian, Good Year nebo Bridgestone.

Výrobu máme pod kontrolou od vlákna po tkaninu

Jako jediný evropský výrobce technických tkanin integrujeme celý výrobní proces – od produkce vlastního polyesterového vlákna, až po jeho zpracování do impregnované technické tkaniny, která slouží jako páteř pneumatik a dopravníkových pásů.

Popis pozice

·Zlepšovací aktivity ve spolupráci s manažerem výroby na základě KPI a analýzy úzkých míst
·Implementace Lean nástrojů v praxi- 5S, VSM, TPM, SMED, Six Sigma
·Budování kultury LEAN aktivit a spolupráce s EMEA LEAN tým
·Mentorování, trénování, monitorování oblasti Lean a podpora ke zlepšovacím aktivitám

·VŠ vzdělání v oblasti průmyslového inženýrství nebo obdobné technické vzdělání.
·Praxe ve vedení Lean projektů ve výrobním závodu alespoň 2 roky případně zkušenosti s projekty
·Znalosti metod štíhlé výroby
·Green belt/black belt velkou výhodou.
·Schopnost vést tým. Prezentační a komunikační dovednosti
·Komunikativní znalost ČJ i AJ slovem i písmem
·Znalost MS Office.

Co nabízíme

·Velký prostor k seberealizaci
·Pracovní poměr na dobu neurčitou
·Pružná pracovní doba
·Odborné vzdělávání, profesní rozvoj, jazykové kurzy
·Zajímavou perspektivní práci v silné mezinárodní společnosti

Benefity

*pátý týden dovolené

*cafeteria systém (příspěvky podle odpracovaných let)

*příspěvky na stravu (kantýna a jídelna v areálu firmy)

*mobil a notebook