Vývojář technologie testování elektroniky

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Uherské Hradiště
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 23. 3. 2022

MESIT (člen skupiny OMNIPOL) je kapitálově a technologicky provázaná skupina společností, které se zabývají vývojem a výrobou elektronických systémů pro letectví, obranu a další průmyslové obory. Kromě výrobků z vlastního R&D poskytují komplexní strojírenské služby.

Výrobky MESIT naleznete na palubách letounů L-410, L-410NG, a téměř všech tuzemských výrobců, díky exportu finálních letounů však létají po celém světě. Komunikační vojenská zařízení plní náročné úkoly na obrněných platformách armád celého světa. Jako jedny z mála uspěly v dodávkách systému komunikace i pro ponorky. Výrobky dopravní techniky jezdí v městské hromadné i kamionové dopravě v Evropě i například ve Spojených státech amerických.

Popis pozice

  • Hledáme šikovného vývojáře v oblasti vývoje měření a testování elektronických modulů a výrobků ve výrobě.

Co hledáme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • zkušenosti z oblasti měření a testování elektrických veličin a komunikačních rozhraní
  • zkušenosti s měřícími přístroji různého typu
  • systémové myšlení a preciznost
  • chuť neustále se zlepšovat a učit novým věcem
  • nadšení a zápal pro práci
  • znalost AJ

Co nabízíme

  • Testování a oživování modulů a výrobků z oblasti radiotechniky, digitální a analogové techniky.
  • Zavádění norem a postupů pro testování.

Benefity

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti skupiny Omnipol
  • odborný rozvoj a vzdělání
  • školení a jazykové kurzy
  • špičkové technické zázemí
  • práce na unikátních projektech a významných zahraničních zakázkách
  • flexibilní pracovní podmínky
  • notebook a telefon k vybraným pozicím
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • benefitní poukázky
  • náborový příspěvek 2 000 EUR
  • motivační systém odměňování
  • mzdu odpovídající individuálním schopnostem
  • možnost částečné práce z domova
  • plat 35 000 Kč +