SAP Business Senior Specialist

Obor: IT
Lokalita: Vysoké Mýto
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 24. 3. 2022

O společnosti

Autobusy IVECO BUS z Vysokého Mýta

Ve Vysokém Mýtě vyrábíme meziměstské a turistické autobusy, které jezdí ve více než 30ti zemích světa.

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme široký sortiment vozidel hromadné dopravy, která splňují nejnáročnější požadavky veřejných i soukromých dopravců. V našem výrobním závodě ve Vysokém Mýtě se zaměřujeme na městské a meziměstské autobusy IVECO BUS. Náš nejúspěšnější model Crossway, s více než 50 000 prodanými kusy, si díky jeho vlastnostem oblíbili zákazníci po celé Evropě.

IVECO BUS je moderní značka, která navazuje na úspěchy legendárních autobusů Karosa a dále rozvíjí českou konstruktérskou tradici. Dřívější spojení se značkami Renault a Irisbus nám umožnilo nasbírat cenné zkušenosti, které nyní můžeme uplatnit na dalších trzích. Díky tomuto unikátnímu know-how a neustálým inovacím udáváme trendy v dnešní hromadné dopravě.

Popis pozice

  • Zajišťuje disponibilitu lokálních aplikací CAx – PDM pro uživatele
  • Řídí integrační IT projekty
  • Plánuje uživatelské SAP projekty; připravuje dokumentaci k systémům SAP
  • Identifikuje uživatelské problémy po předání nových funkcí, procesů nebo modulů aplikace do provozu
  • Připravuje finanční a administrativní evidenci veškerého software

Co hledáme

  • VŠ vzdělání – výpočetní technika; praxe 5 let
  • Znalost systému SAP, znalost MS Office
  • Znalost anglického jazyka (B2), znalost českého jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost řešení problémů, práce v týmu, spolehlivost

Co nabízíme

  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje a dalšího odborného růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení a bonusový program

Benefity

  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod, zejména 5 dní dovolené navíc
  • Pracovní dobu v délce 7,5 hodiny denně
  • Benefitní karta e-Benefity - 2 500 Kč dvakrát ročně na ozdravně rekondiční program, sport a kulturu
  • Příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek při narození dítěte
  • Vitamínový a pitný režim
  • Program „Employee Life Assistant“ - anonymní služba v oblasti právní, sociální a finanční pomoci pro zaměstnance