Iveco Group

O společnosti

Obor společnosti: Automobilový průmysl | Ekonomie | IT | Strojírenství
Lokace: Vysoké Mýto

Iveco Group je globální organizace, jejímž úkolem je chránit, podporovat a posilovat osm unikátních, přesto jednotných značek. Každá z jednotlivých značek této společnosti je významnou mezinárodní silou ve svém specifickém průmyslovém odvětví: IVECO, průkopnická značka užitkových vozidel, která navrhuje, vyrábí a prodává těžká, středně těžká a lehká užitková vozidla; FPT Industrial, světový lídr v poskytování široké škály pokročilých technologií pohonných jednotek zákazníkům v zemědělství, stavebnictví, námořnictví, energetice i v oblasti užitkových vozidel; IVECO BUS a HEULIEZ, značky prémiových autokarů a autobusů pro hromadnou přepravu; Iveco Defence Vehicles pro vysoce specializovanou techniku pro obranu a civilní ochranu; ASTRA, globální expert na velkoobjemová těžká vozidla pro kamenolomy a stavebnictví; Magirus, uznávaný výrobce hasičských vozidel a vybavení; a IVECO CAPITAL, finanční odnož, která je základním kamenem nových obchodních modelů Iveco Group.

Hledáme

Nabízíme pracovní příležitosti absolventům technicky zaměřených škol a zručným odborníkům z oblasti automotive. Vítáme také zkušené konstruktéry, kteří by se s námi podíleli na vývoji autobusů.

Pracovní příležitosti

SAP Business Senior Specialist
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Vysoké Mýto

Cost Design Engineer
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Vysoké Mýto

Market Controller
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Vysoké Mýto

Designer Specialist (Electro)
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Vysoké Mýto

Nabízíme

Studentům vysokých škol nabízíme při studiu možnost Trainee programu a absolventům zajímavé pracovní možnosti. Získáte zkušenosti z mezinárodní společnosti v oblasti automotive. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů.

Kontaktujte nás

Adresa: Dobrovského 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto, Česko