Fakturantka

Obor: Ekonomie | Účetnictví
Lokalita: Zlín
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 4. 4. 2022

Jsme zlínská softwarová společnost působící na trhu od roku 2014. Lídr v digitalizaci procesů ve výrobním i nevýrobním sektoru, a dopravě. Zaměřujeme se na implementaci digitálních inovací do českých i mezinárodních firem. Naše aplikace jsou postaveny primárně na platformě iOS a používány předními evropskými společnostmi ke zvýšení efektivity a produktivity v jejich provozech. Posouváme hranice možností a nebojíme se nových výzev! Svou práci bereme zodpovědně a vyvíjíme produkty, které mají smysl.

Více informací najdeš na www.b2a.cz.

Popis pozice

Do týmu hledáme schopného kolegu/kolegyni na pozici Fakturant / Fakturantka. Máš vystudovaný ekonomický obor a mít pořádek ve fakturách je pro tebe samozřejmost? Pak hledáme dost možná právě tebe.

Jaká bude Tvá denní náplň práce:

  • Vystavování, kontrola správnosti dodaných faktur a jejich zpracování v systému Helios
  • Spolupráce s externí účetní
  • Administrativní podpora obchodního a projektového týmu
  • Příprava reportů
  • Komunikace se zákazníky

  • absolventa nebo studenta vysoké školy s ekonomickým zaměřením
  • spolehlivou a samostatnou osobu s analytickým myšlením
  • Se skvělým organizačním talentem a komunikací na vysoké úrovni
  • Jako týmového hráče s drivem dokončovat zadané úkoly
  • Máš zkušenost na obdobné pozici
  • Máš zkušenost se systémem Helios (výhoda)

Co nabízíme

  • Firemní hardware dle potřeby
  • Židli v moderní kanceláři
  • Prostor pro seberealizaci – iniciativě v upgradu postupů se meze nekladou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční ohodnocení dle vlastní píle a výsledků
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • In-house jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Zásobený beverages koutek
  • Teambuildingy a přátelskou, neformální atmosféru