PROJEKTANT ZOV PRO POZEMNÍ STAVBY

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha 7
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 25. 4. 2022

Jsme stabilní společnost, zaměřená na profesionální projektové, konzultační a inženýrské služby v oblasti dopravní infrastruktury. Naše projekty zlepšují život Pražanům, obyvatelům České republiky i ve světě.
Tvořit návrhy veřejné dopravní infrastruktury nás baví, máme v tom unikátní know-how a chceme zde být i nadále jedničkou. Naše zkušenosti rozvíjíme soustavně po dobu více než 50 let. Aktivně využíváme nejnovější technologie projektování (3D modelování, BIM aj.), v řadě specifických oblastí jsme u zrodu jejich metodiky.
Daří se nám budovat rozmanité týmy, kde funguje interakce mezi mladými talenty a staršími nositeli našeho unikátního know-how.
Náš záběr je od dopravního urbanismu měst, přes návrhy nejsložitějších inženýrských staveb podzemních i mostních, až po technologické vybavení a řídící systémy. V každém velkém projektu posouváme vývoj našeho oboru vpřed. Naše významné veřejné projekty navrhujeme vždy s myšlenkou na jejich budoucí uživatele, tedy přívětivé pro lidi.

Popis pozice

Do našeho týmu stavebních projektantů hledáme nového kolegu/kolegyni, primárně člověka s širšími zkušenostmi a přehledem v oblasti plánování organizace výstavby či zapáleného studenta, který chce do problematiky ZOV proniknout. Stále se rozvíjíme a rosteme. Pojďte růst s námi a rozšiřte náš tým na pozici Projektant ZOV pro pozemní stavby.

Na této pozici budete mít příležitost spolupracovat na zcela unikátních projektech. Projektujeme např. výstavbu nové linky Pražského metra D, železniční stanice a mostní komplex Praha Bubny – Výstaviště, tramvajovou vozovnu Slovany Plzeň, podzemní stanici železnice na Letišti Václava Havla a další. Náplní Vaší práce bude zpracovávat řešení základní koncepce postupů výstavby a zařízení staveniště. Budete se podílet na koordinaci jednotlivých profesí obsažených v projektu, zpracovávat úpravy projektu dle požadavků investora a komunikovat s kolegy a klienty společnosti.

Do našeho týmu hledáme jak již hotové odborníky se zkušenostmi, tak i čerstvé absolventy ČVUT technického směru a studenty, klidně i na částečný úvazek.

Co je pro nás důležité:

·        Váš zájem o obor projektování

·        Chuť tvořit, vymýšlet nová řešení, rozvíjet své znalosti ze školy prakticky, zapojení se do zajímavých projektů, které naše společnost realizuje

·        Dobrá znalost práce na PC (MS Office)

·        Znalost programu AutoCAD, MS Project

·        Praxe na obdobné pozici v oblasti ZOV nebo zkušenosti s přípravou výroby

·        Všeobecný přehled v dopravním a pozemním stavitelství

·        Požadovaná je orientace v problematice stavebních postupů, časovém plánování, koordinace staveb, návrhu zařízení staveniště a práce s katastrálními mapami

Co nabízíme

·        Příležitost seberealizace a vybudování profesní kariéry

·        Práci se špičkovými softwary a vybavením

·        Získání zkušeností na významných veřejných projektech

·        Sehraný tým, kde naleznete podporu

·        Flexibilitu úvazku zohledňující vaše studijní potřeby

·        Podporu při volbě tématu a zpracování bakalářských a magisterských prací

·        Systematické vzdělávání a profesní rozvoj, podpora po ukončení denního studia

·        Dobře dostupné, moderní a příjemné pracovní prostředí u metra Nádraží Holešovice

·        Dobrou partu, férové zacházení

Benefity

·        Pružná pracovní doba, kterou lze přizpůsobit požadavkům studia

·        Profesní vzdělávání a podpora získání autorizací

·        5 týdnů dovolené

·        Příspěvek na MHD jízdné

·        Příspěvek na jídlo – stravenkový paušál

·        Jazykové kurzy

·        Příspěvek na Penzijní a Životní připojištění

·        Zaměstnanecký program T-mobile

·        MultiSport karta s výběrem sportovních a relaxačních aktivit

·        Pro motoristy zajistíme parkování s příspěvkem

·        Pro cyklisty – kolárna i sprcha