METROPROJEKT PRAHA, a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika | Stavebnictví | Strojírenství | Architektura
Lokace: Praha 7 - Holešovice

Jsme stabilní společnost, zaměřená na profesionální projektové, konzultační a inženýrské služby v oblasti dopravní infrastruktury. Naše projekty zlepšují život Pražanům, obyvatelům České republiky i ve světě.
Tvořit návrhy veřejné dopravní infrastruktury nás baví, máme v tom unikátní know-how a chceme zde být i nadále jedničkou. Naše zkušenosti rozvíjíme soustavně po dobu více než 50 let. Aktivně využíváme nejnovější technologie projektování (3D modelování, BIM aj.), v řadě specifických oblastí jsme u zrodu jejich metodiky. 
Daří se nám budovat rozmanité týmy, kde funguje interakce mezi mladými talenty a staršími nositeli našeho unikátního know-how.
Náš záběr je od dopravního urbanismu měst, přes návrhy nejsložitějších inženýrských staveb podzemních i mostních, až po technologické vybavení a řídící systémy. V každém velkém projektu posouváme vývoj našeho oboru vpřed. Naše významné veřejné projekty navrhujeme vždy s myšlenkou na jejich budoucí uživatele, tedy přívětivé pro lidi.

HLEDÁME

Uvítáme studenty i absolventy oborů dopravy (kolejové, silniční, městské, cyklistické), architektury, tunelů, inženýrských staveb, pozemních staveb, statiky, elektro, řídících a zabezpečovacích systémů, strojního vybavení, vodního hospodářství, ekonomiky staveb a rozpočtů, organizace výstavby, inženýrské činnosti a majetkoprávního projednání.
Začněte praktickým technickým projektováním, pronikněte pod povrch tohoto zajímavého děje a pokračujte k samostatnému řízení "vlastního" projektu a týmu.

NABÍZÍME

Nabízíme vám příležitost seberealizace a vybudování profesní kariéry ve firmě, kde pracujete na významných veřejných projektech jako součást sehraného a vzájemně se podporujícího týmu.
Jsme flexibilní ve sjednání rozsahu pracovního úvazku, nabízíme práci při univerzitním studiu, pro řadu oborů připravujeme témata bakalářských a diplomových projektů. Podporujeme další vzdělávání po ukončení denního studia.
Za podstatné považujeme i to, že v Metroprojektu nabízíme dobrou partu a férové zacházení.

Pracovní příležitosti

BIM MODELÁŘ, POZEMNÍ STAVBY
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Praha 7

PROJEKTANT VYTÁPĚNÍ
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha 7

PROJEKTANT SLABOPROUDÝCH ZAŘÍZENÍ
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha 7

PROJEKTANT TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha 7

Kontaktujte nás

Adresa: Argentinská 1621/36, 170 00 Praha 7-Holešovice
Telefon: 724 209 991