TESTER/KA

Obor: Elektrotechnika | IT | Telekomunikace
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 2. 5. 2022

Určujeme trendy v oblasti přístupového systému a výtahové komunikace. Vyvinuli jsme první IP interkom i první LTE interkom na světě. S našimi produkty jsou si zákazníci jistí, že si vybrali moderní a dlouhodobé řešení. Zároveň vsadili na partnera, který má inovace v DNA, a toto už dokazuje 30 let na českém a především mezinárodním trhu. Inovace pro nás nejsou prázdnou frází a řadu z nich máme pod patenty. I proto se u nás potkáte více s pojmem Research & Development, než klasickým IT.

Máme pobočky v České republice, USA, Velké Británii, Německu, Itálii, Francii a dalších zemích. Přímo či nepřímo nás najdete ve více než 130 státech světa! V roce 2016 jsme se stali součástí rodiny Axis, která našemu rychlému vývoji dodává další stabilitu a doplňuje naši produktovou řadu.

Popis pozice

Dobrý den,

Václav Mužík má ve 2N na starosti testování produktů. Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Tester ve snaze posílit současný tým. Preferuji zájemce se zaměřením na VoIP technologie, IP audio a liftové produkty, ale nepohrdnu žádným šikovným zájemcem, který má chuť se učit a podílet se na vývoji špičkových zařízení, která se prodávají do celého světa.

Co hledáme

Kolegu/kolegyni která u nás bude mít na starosti

  • Testovat produkty 2N a jejich interoperabilitu s produkty třetích stran (převážně SW)
  • Vytvářet a udržovat testovací scénáře
  • Podílet se na audio, video či automatických testech
  • Analyzovat nalezené neshody a reportovat je do vývoje
  • Komunikovat se zbytkem vývojového týmu
  • Podporovat zákazníky ve spolupráci s technickou podporou

Co k tomu potřebujete

  • Pokročilé znalosti z oblasti TCP/IP sítí a VoIP protokolů
  • Samostatnost, preciznost, trpělivost a cit pro detail
  • Analytické myšlení, zvídavost, schopnost hledat řešení
  • Ochotu učit se nové věci a pracovat v týmu
  • Znalosti z oblasti zpracování audia nebo videa výhodou
  • Znalost Linux výhodou
  • Zkušenosti s testováním SW či embedded zařízení výhodou
  • Minimálně pasivní znalost anglického jazyka
  • SOŠ/VOŠ/VŠ (zaměření elektro/telco/IT)

Co nabízíme

Proč se Vám u nás bude líbit?

  • Ocitnete se v prostředí rostoucí (20% meziročně) a stabilní (30+ let na trhu) firmy se startupovou firemní kulturou
  • Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (záleží nám na výsledku)
  • Jsme tým a stavíme na otevřené komunikací
  • Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, ráno nezačínáme s plným inboxem, když s odchodem bylo vše vyřešeno
  • Dostanete se k zajímavému HW, který 2N sama vyvíjí od plošných spojů, přes mechaniku až po firmware a je firmou, který udává v těchto produktech světový trend