2N Telekomunikace, a. s.

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha 4

Určujeme trendy v oblasti přístupového systému a výtahové komunikace. Vyvinuli jsme první IP interkom i první LTE interkom na světě. S našimi produkty jsou si zákazníci jistí, že si vybrali moderní a dlouhodobé řešení. Zároveň vsadili na partnera, který má inovace v DNA, a toto už dokazuje 30 let na českém a především mezinárodním trhu. Inovace pro nás nejsou prázdnou frází a řadu z nich máme pod patenty. I proto se u nás potkáte více s pojmem Research & Development, než klasickým IT.

Máme pobočky v České republice, USA, Velké Británii, Německu, Itálii, Francii a dalších zemích. Přímo či nepřímo nás najdete ve více než 130 státech světa! V roce 2016 jsme se stali součástí rodiny Axis, která našemu rychlému vývoji dodává další stabilitu a doplňuje naši produktovou řadu. 


HLEDÁME

Do našich týmů hledáme talenty, kteří se chtějí věnovat jakékoliv fázi vývojového cyklu našich produktů a služeb. Od Produkt Owners, vývojových specialistů na HW a SW, oblasti vývoje cloud řešení nebo mobilních aplikací iOS/Android. Dále pak kolegy a kolegyně co následně připraví produkty na sériovou výrobu (tzv. industrializace) nebo stojí za kvalitou našich produktů a služeb díky prvotřídnímu testování.

NABÍZÍME

Spolupráci na našich produktech a službách, které potkáte na řadě budov světa nebo výtazích vedoucích do těch nejvyšších pater. V našich týmech se můžete naučit jak tyto špičkové systémy a produkty vyvíjíme a jak se staráme o jejich chod ke spokojenosti našich zákazníků. Naučíte se i spolupráci s dalšími týmy, které jsou pro náš úspěch klíčové, např. obchod, divize produktů, customer experience. Většina věcí se odehrává na jednom místě, takže možnost učit se je osobní a doslova po ruce.

Pracovní příležitosti

SOFTWARE DEVELOPER C - JUNIOR / MEDIOR
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha, Hradec Králové

JAVA VÝVOJÁŘ/KA
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha, Hradec Králové

EMBEDDED LINUX VÝVOJÁŘ/VÝVOJÁŘKA
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha, Hradec Králové

TESTER/KA
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha

Kontaktujte nás

Adresa: Modřanská 621/72, Praha 4, Česko