JAVA VÝVOJÁŘ/KA

Obor: IT | Technologie a technika | Telekomunikace
Lokalita: Praha, Hradec Králové
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 2. 5. 2022

Určujeme trendy v oblasti přístupového systému a výtahové komunikace. Vyvinuli jsme první IP interkom i první LTE interkom na světě. S našimi produkty jsou si zákazníci jistí, že si vybrali moderní a dlouhodobé řešení. Zároveň vsadili na partnera, který má inovace v DNA, a toto už dokazuje 30 let na českém a především mezinárodním trhu. Inovace pro nás nejsou prázdnou frází a řadu z nich máme pod patenty. I proto se u nás potkáte více s pojmem Research & Development, než klasickým IT.

Máme pobočky v České republice, USA, Velké Británii, Německu, Itálii, Francii a dalších zemích. Přímo či nepřímo nás najdete ve více než 130 státech světa! V roce 2016 jsme se stali součástí rodiny Axis, která našemu rychlému vývoji dodává další stabilitu a doplňuje naši produktovou řadu.

Popis pozice

Dobrý den,

Erik Dragomirecký má v 2N na starosti jednu ze sekcí vývoje. Do našeho týmu hledám Java vývojáře pro vývoj našeho rychle se rozvíjejícího cloudového portálu, jehož účelem je zvyšovat hodnotu našich hardwarových produktů. K portálu je dnes připojeno více než 100 tisíc zařízení a využívají ho tisíce zákazníků. V horizontu několika málo let má ambici obsluhovat desetkrát více zařízení i zákazníků.

Co hledáme

Kolegu/kolegyni která bude mít na starosti:

  • Rozvíjet cloudový portál pro vzdálený dohled a správu 2N zařízení
  • Pracovat s moderním technologickým stackem
  • Řešit zajímavé úkoly z oblasti High Availability, distribuovaných systémů a škálovatelnosti
  • Pracovat v cross-functional týmu a spolupracovat s dalšími kolegy z DevOps, Testery, UX, vývojáři HW, …
  • Podílet se na komplexním řešení pro zákazníky se zapojením SW a HW
  • Podílet se na analýze a vývoji požadavků od Product Ownera v rámci Scrum týmu
  • Naučíte se spoustu nových věcí a budete řešit různorodé úkoly

Co k tomu potřebujete

  • Znalost Java, Spring Boot a dalších springových projektů (Cloud, Data, Web Services, …)
  • Zkušenost s microservisní a event-driven architekturou jsou výhodou
  • Stejně jako znalost relačních a nerelačních databází
  • Dále pak je výhodou znalost Apache Kafka, Kafka streams, Project Reactor a AWS

Co nabízíme

Proč se Vám u nás bude líbit?

  • Ocitnete se v prostředí rostoucí (20% meziročně) a stabilní (30+ let na trhu) firmy se startupovou firemní kulturou
  • Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (záleží nám na výsledku)
  • Jsme tým a stavíme na otevřené komunikací
  • Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, ráno nezačínáme s plným inboxem, když s odchodem bylo vše vyřešeno
  • Dostanete se k zajímavému HW, který 2N sama vyvíjí od plošných spojů, přes mechaniku až po firmware a je firmou, který udává v těchto produktech světový trend