ADMINISTRATIVNÍ PODPORA - pro uchazeče s technickou SŠ/VŠ

Obor: Administrativa
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 28. 5. 2022

Švýcarská rodinná firma Bühler je globálním poskytovatelem průmyslových řešení pro zpracování potravin a výrobu moderních materiálů. Téměř všechny druhy potravin, které denně konzumujeme, byly vyrobeny některým ze zařízení společnosti Bühler. Přibližně 65% celosvětově sklizeného obilí se zpracovává na Bühlerových mlýnech a 50% všech světlometů silničních vozidel je metalizováno na strojích Bühler.
Společnost Bühler Praha se sídlem na Pankráci je úspěšná, stabilní firma s více než 250 zaměstnanci. Naši lidé jsou odborníky v oborech jako Engineering, IT, Automatizace nebo Finance.

Přidejte se do našeho přátelského mezinárodního týmu!

Popis pozice

Co bude tvou náplní práce:

  • budeš dostávat objednávky strojů a budeš je porovnávat se standardním provedením všech zařízení a jejich součástek a svůj nález budeš zadávat do firemního programu BML
  • v případě, že najdeš kus s nestandardními požadavky na zapojení, zadáš tuto informaci rovněž do systému
  • budeš kontrolovat svoji objednávku s procesním diagramem a budeš případně vyhledávat další potřebné informace v systému SAP
  • za závěr vygeneruješ pro elektrikáře „elektrický list“, na základě kterého oni objednané stroje a součástky při instalaci zapojí
  • součástí tohoto úkolu bude i častá komunikace v angličtině s projektovým manažerem nebo česky se zkušenějšími kolegy, kteří ti pomůžou v případě nejasností
  • samozřejmostí je dobré zaškolení

Co hledáme

Jaké budeš potřebovat znalosti a dovednosti:

  • minimálně středoškolské technické vzdělání
  • komunikativní úroveň angličtiny (B1-B2)
  • výhodou je základní znalost elektrotechniky
  • zaměření se na detail a preciznost

Co nabízíme

Co ti za to nabízíme:

  • jedinečné prostředí švýcarské firmy se 160 letou tradicí
  • zajímavou práci ve velké a úspěšné firmě s atmosférou té rodinné
  • možnost odpracovat si hodiny, které můžeš později využít jako volné dny navíc, plus 5 týdnů řádné dovolené
  • pracujeme v tzv. core hours, ale začátek a konec bude na tobě, můžeš pracovat i 2-3 dny z domu
  • na základě výnosů skupiny Buhler a dosažení tvých pracovních cílů obdržíš svůj roční bonus
  • chytře strukturovaný a prosvětlený otevřený prostor kanceláře plný rostlin, který umožňuje pohodlnou a ničím nerušenou práci
  • standardní extra bonusy, jako je příspěvek na stravování, firemní mobilní tarif a příspěvek na sport/kulturu a volný čas, příspěvek na mobilní telefon
  • ovocné dny v kanceláři, výborná káva a narozeninové dorty

Benefity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny