JUNIOR CIVIL/STRUCTURAL ENGINEER

Obor: Stavebnictví | Energetika
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 24. 5. 2022

McDermott svým globálním zákazníkům poskytuje spolehlivá a komplexní řešení. Od studie po realizaci, od ropného vrtu až po skladování výsledného produktu. Věnujeme se i novým technologiím jako například Hydrogen solutions. Koncern McDermott je jedním z největších světových poskytovatelů inženýrsko-dodavatelských služeb v oblasti zpracování ropy a plynu v rafinérském, petrochemickém, chemickém a energetickém průmyslu. Stejně tak je předním partnerem v oblasti pevných, plovoucích a podmořských zařízení a potrubních systémů pro těžbu ropy a plynu. To vše od konceptu, přes kompletní design, nákup a dodávku zařízení, až po samotnou stavbu a zprovoznění. V současné době zaměstnáváme přes 32 000 lidí ve více než 50 lokalitách celého světa. Naše rostoucí pobočka v Brně zaměstnává na 400 odborníků ve všech souvisejících oblastech, schopných obsáhnout celý projekt od jeho počátku až po předání zákazníkovi.

Popis pozice

Entry level position, gaining experience and knowledge in basic civil/structural design concepts and systems. Is assigned to specific deliverables.

RESPONSIBILITIES

  • Prepares 3D models and/or drawings from sketches with intermittent supervision.
  • Makes changes on any 3D model/drawing.
  • Backdrafts drawings.
  • Prepares as-built drawings.
  • Prepares MTO’s.
  • Checks drawings prepared by colleagues.
  • Handles relevant administration.
  • Collects data from other disciplines.
  • Provides drafting support as required.

Co hledáme

  • Candidate has relevant high school diploma.
  • Typically has 0-5 years of detail civil engineering experience.
  • Demonstrates basic working knowledge of design systems.

Co nabízíme

  • Work in our modern office in Brno, Czech Republic.
  • Core staff employment with vision of long-term cooperation. Benefit package provided.
  • Cooperation on refining/petrol/chemical projects in Czech/English language, international cooperation.
  • Work on specific projects with large scale for foreign clients in Oil&Gas sector. This job opens unique experience for you.

Benefity

  • Possibility home office
  • Flexible working hours
  • 13 salary