McDermott

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika
Lokace: Global projects, offices in Europe, USA, Asia, South America

McDermott svým globálním zákazníkům poskytuje spolehlivá a komplexní řešení. Od studie po realizaci, od ropného vrtu až po skladování výsledného produktu. Věnujeme se i novým technologiím jako například Hydrogen solutions. Koncern McDermott je jedním z největších světových poskytovatelů inženýrsko-dodavatelských služeb v oblasti zpracování ropy a plynu v rafinérském, petrochemickém, chemickém a energetickém průmyslu. Stejně tak je předním partnerem v oblasti pevných, plovoucích a podmořských zařízení a potrubních systémů pro těžbu ropy a plynu. To vše od konceptu, přes kompletní design, nákup a dodávku zařízení, až po samotnou stavbu a zprovoznění. V současné době zaměstnáváme přes 32 000 lidí ve více než 50 lokalitách celého světa. Naše rostoucí pobočka v Brně zaměstnává na 400 odborníků ve všech souvisejících oblastech, schopných obsáhnout celý projekt od jeho počátku až po předání zákazníkovi.

Hledáme

Hledáme motivované absolventy technických oborů (elektro, strojní, chemie, stavební) se zájmem o obor Oil&Gas, velkou chutí se neustále něco nového učit a proaktivním přístupem. Vzhledem k mezinárodnímu charakteru našich projektů by vhodný uchazeč měl mít komunikativní znalost angličtiny.

Pracovní příležitosti

HR GENERALIST (JUNIOR) / PART TIME
Druh úvazku: Částečný úvazek
Lokace: Brno

PIPING DESIGNER/JUNIOR
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Brno

ELECTRICAL ENGINEER/JUNIOR
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Brno

JUNIOR CIVIL/STRUCTURAL ENGINEER
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Brno

Nabízíme

  • Zajímavou a naplňující práci ve velmi atraktivním oboru
  • Zázemí globální společnosti s více jak stoletou tradicí, která je však unikátní na lokálním trhu
  • Účast na projektech globálního významu a spolupráce s týmy z celého světa
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (home office, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na jazykové kurzy a penzijní připojištění, 13. plat, flexibilní pracovní doba, ...)
  • Možnost kariérního a odborného růstu v rámci dlouhodobé spolupráce, a to i mezinárodně

Kontaktujte nás

Adresa: Holandská 8, 639 00 Brno-střed, Česko