Programátor PLC pro průmyslovou automatizaci

Obor: IT
Lokalita: Nádražní 610/26, Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Ing.

Firma COMPAS automatizace je přední českou inženýrsko-dodavatelskou společností pro automatizaci výrobních technologií. Působí v především odvětvích - automotive, strojírenství, farmacie, potravinářství, a to jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Firma Compas robotika je mladá dynamická firma specializující se na konstrukci jednoúčelových strojů a zařízení podle požadavků zákazníků a integraci robotů, nahrazujících manuální práci, do různých výrobních technologií. V rámci skupiny Compas zaměstnáváme špičkové odborníky - programátory PLC pro průmyslovou automatizaci, programátory vlastního výrobně-informačního systému a konstruktéry mechaniky, kteří spolu úzce spolupracují a v rámci realizace projektů se podporují. Firmy Compas automatizace a Compas robotika jsou tedy nejen jedničkou na trhu v dodávkách komplexního řešení průmyslové automatizace, robotizace a digitalizace výrobních procesů, ale také žádaným zaměstnavatelem v srdci Vysočiny.

Popis pozice

Pracovní pozice programátor pro průmyslovou automatizaci je velmi žádanou a zodpovědnou prací. V současné době máme 27 odborníků a tým stále rozšiřujeme!

Máme široké spektrum zákazníků, každý programátor odpovídá za zpracování (vývoj) technologických software včetně jeho uvedení do provozu a následný servis.

Jeho činností je zejména vývoj SW základní automatizace a vizualizace s využitím vývojových prostředků (STEP7, STEP5, LOGOSoft, MicroWin, TIA portal, WinCC flexible, ProTool, WinCC, InTouch (AVEVA/WonderWare), Application server (AVEVA/WonderWare), Simotion Scout, Drive ES, PCS7, Staubli Robotics Suite, ABB Robot Studio).

Absolventy nebo studenty se znalostí programování v oblasti automatizační techniky a dále znalostí alespoň jednoho světového jazyka na komunikační úrovni.

Požadujeme řidičské oprávnění skupiny B, vyhlášku 50 a ochotu cestovat za zákazníky - v tuzemsku i do zahraničí.

Především hledáme parťáka do týmu COMPAS s chutí se dále rozvíjet a získávat zkušenosti - praxí!

Co nabízíme

Nabízíme nadstandardní podporu v době zaučování, pestrost práce (různá průmyslová odvětví), příjemné pracovní podmínky - pružnou pracovní dobu, Home Office, moderně vybavené kanceláře a především skvělé kolegy s nadšením pro práci a týmovým duchem :-)

Benefity

Penzijní připojištění v průměru 15 000 Kč ročně

Měsíční a roční prémie, odměny za práci na projektech

Tvůrčí prostředí

Profesní růst a vzdělávání

50% slevu na internetové připojení SATT

Výhodné volání v rámci firemní sítě T-Mobile