Procesní Inženýr/ka ve výrobě

Obor: Technologie a technika | Elektrotechnika | Strojírenství | Průmysl
Lokalita: Ottova 402, Rakovník II, Rakovník, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 19. 3. 2021

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. Vyberte si svou budoucí roli v rakovnickém výrobním závodě Rakona.

Popis pozice

DENNĚ SE SETKÁVÁTE S NAŠIMI PRODUKTY.

STAŇTE SE JEDNÍM Z NÁS.

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. Vyberte si svou budoucí roli v rakovnickém výrobním závodě Rakona.

V Rakoně se budeš podílet na výrobě užitečných produktů, které používají lidé po celém světě. Vyzkoušíš si různé role a pozice, a nakonec si vybereš to, co tě baví nejvíc. Staneš se vlastníkem konkrétních projektů, části naší výroby. Od první chvíle budeš mít možnost věci ovlivnit, zkoušet si vlastní nápady i se učit z chyb. Poznáš různé lidi, různé kultury a jednou můžeš klidně pracovat v zahraničí. Nenabízíme ti nic míň než možnost stát se odborníkem v celosvětovém měřítku.

Hledáme absolventy vysoké školy, kteří jsou týmovými hráči. Od prvního dne po nástupu Tě čeká reálná práce na zlepšování výrobních procesů, žádné stínování! Nastoupíš jako procesní inženýr na první manažerskou pozici s možností kariérního a pravidelného platového růstu. Samozřejmostí je podpora zkušenějších kolegů. Vše co budeš potřebovat Tě naučíme. Náš cíl je rozvoj našich zaměstnanců a proto jim dáváme příležitost měnit pracovní pozice a tím rozšiřovat své zkušenosti a dovednosti.

• Zlepšování výrobních systémů

• Analýza dat

• Reálná práce od prvního dne

Co nabízíme

• Přátelské pracovní prostření

• Inovativní technologie

• Práce procesního inženýra

• Možnost kariérního růstu

• Pravidelný platební růst

• Propracovaný systém školení

• Mladý kolektiv

• Ubytování v Rakovníku v bytovém studiu nebo podporu na dojíždění či vlastní bydlení

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost nákupu opcí na akcie Procter&Gamble s příspěvkem společnosti,
  • životní a úrazové připojištění
  • stravování v zaměstnanecké restauraci za zvýhodněné ceny
  • nákup výrobků Procter&Gamble ve firemní prodejně,
  • podpora zdravého životního stylu včetně možnosti využívat fitness centrum v areálu podniku