Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: Průmysl
Lokace: Rakovník

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. Vyberte si svou budoucí roli v rakovnickém výrobním závodě Rakona.

HLEDÁME

Procesní Inženýr/ka, role pro absolventy VŠ s technickým zaměřením,kde není potřeba předešlé zkušenosti. Staneš se vlastníkem technologie nebo zařízení, budeš se o něj starat a zlepšovat.

Studenti technických oborů ve 2.-5. ročníku VŠ se mohou přihlásit na Traineeship. 6-12 měsíců praxe tě naučí víc než si myslíš. Nechceš se vázat? Pak je Internship - letní stáž na 3 měsíce, je to pravé.

Pracovní příležitosti

Procesní Inženýr/ka ve výrobě
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Ottova 402, Rakovník II, Rakovník, Česko

Internship/Traineeship ve výrobě
Druh úvazku: Stáž Trainee program
Lokace: Ottova 402, Rakovník II, Rakovník, Česko

NABÍZÍME

U pozic jako je Traineeship a Internship budeš pracovat na reálném projektu - zlepšování výrobních systémů. Mzda 37.000kč - 45.000kč při 100% úvazku.
Procesní Inženýr/ka také zlepšuje výrobních procesy, staneš se vlastníkem zařízení. Postupné získávání zkušeností Tě posouvá v kariéře, která se bude vyvíjet směrem, který si sám/a určíš. Nástupní mzda 58.000kč 
Podpora ubytování v bytovém studiu. 

POŽADUJEME

  • Student 2.-5. ročníku VŠ nebo absolvent
  • Komunikace v českém/slovenském a anglickém jazyce
  • Chuť zlepšovat zajeté procesy a systémy
  • Při studiu pak minimálně 50% úvazek 

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Nejdřív nám o sobě dej vědět. V prvním kolem projdeš online osobnostním testem a v případě jeho úspěšného absolvování pak test interaktivní. Pokud budeš úspěšný/á pozveme Tě na ústní pohovor s našimi manažery (vedoucími výrobních oddělení). V případě, že projdeš i pohovorem, dostaneš oficiální pracovní nabídku. Domluvíme se na nástupu. 

Kontaktujte nás

Adresa: Ottova 402, Rakovník II, 269 01 Rakovník, Česko