Internship/Traineeship ve výrobě

Obor: Technologie a technika | Elektrotechnika | Chemie | Strojírenství
Lokalita: Ottova 402, Rakovník II, Rakovník, Česko
Druh úvazku: Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 19. 3. 2021

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. Vyberte si svou budoucí roli v rakovnickém výrobním závodě Rakona.

Popis pozice

První práce a to hned pod hlavičkou známé firmy. Taková zkušenost se v životopise vyjímá i po několika letech. A navíc ve firmě, která byla vybrána Světovým ekonomickým fórem (WEF) mezi devět firem, které jsou nejlépe připraveny na revoluci průmyslu 4.0.

Firma Procter&Gamble Rakona vyrábí značky jako je Ariel, Lenor a Jar a je jednou z největších továren Procter&Gamble na světě.

Pro pozici Internship, což je letní stáž na 2-3 měsíce studenty končící 2.ročník bakalářského studia.

Pro pozici Traineeship studenty s ukončeným Bakalářským titulem, kdy u nás budeš 6-12 měsíců na minimálně 50% úvazek. Po ukončení Traineeshipu a odprezentování svého projektu můžeš být převeden do trvalého pracovního poměru na pozici Procesní Inženýr.

Co nabízíme

• Přátelské pracovní prostředí

• Inovativní technologie

• Mladý kolektiv

• Podpora zdravého životního stylu včetně možnosti využívat fitness centrum v areálu podniku

Benefity

• Ubytování v Rakovníku v bytovém studiu nebo podporu na dojíždění či vlastní bydlení

• Stravování v zaměstnanecké restauraci za zvýhodněné ceny

Fotogalerie