Graduate Inženýr - Mezinárodní trainee program

Obor: Elektrotechnika | Strojírenství | Výroba a průmysl | Průmyslový design
Lokalita: Brno-Modřice
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 30. 3. 2022

Globální skupina IMI je světovým lídrem v oblasti přesného pohybu tekutin v kritických aplikacích. Pracujeme s předními mezinárodními společnostmi ve více než 50 zemích a společně chceme zajistit inovativní technická řešení v souladu s globálními trendy, jako je čistá energie, energetická účinnost, zdravotnictví a rostoucí automatizace.
Přestože při výrobě i konstrukci využíváme nejmodernější stroje a vybavení, dobře víme, že jsou to především naši zaměstnanci, kteří nás posouvají vpřed. V současné době je nás téměř 800 a stále rosteme. Naší ambicí je stát se nejvýznamnějším evropským zastoupením divize IMI Precision Engineering. Můžete být u toho – podívejte se na aktuálně vypsané pozice na www.hybemesvetem.cz

Popis pozice

V IMI dáváme příležitost talentům, kteří se chtějí dále vzdělávat a získat praxi v oborech, kterým se věnujeme. To bylo hlavní motivací pro rozběhnutí mezinárodního projektu GRADUATE (http://www.imiplc.com/graduates). Jedná se dvouletý absolventský program, kterým nastartujete svoji kariéru. Vystřídáte hned několik pozic v různých pobočkách IMI ve světě a seznámíte se s řadou zajímavých projektů, na kterých naše společnost pracuje. Tím poznáte celý proces výroby našich produktů a získáte osobní zkušenost s funkcí jednotlivých oddělení naší společnosti.

  • Student/ka posledního ročníku technického oboru (bakalářské nebo magisterské studium), a to zejména: strojírenství, elektrotechnika, výroba, mechatronika NEBO nedávno ukončené studium s již praktickou zkušeností rok i dva po škole
  • Vynikající znalost anglického i českého jazyka
  • Nadšení pro technické inovace a chuť učit se novému
  • Touha získat zkušenosti z mezinárodního prostředí a pracovat se zajímavými produkty

Co nabízíme

  • Pracovní uplatnění hned po dokončení studia (stanete se zaměstnancem naší společnosti) a podílení se na reálných klíčových projektech
  • Zajímavé pracovní zkušenosti ze zahraničí – v rámci dvouletého programu strávíte 4*6 měsíců v různých pobočkách IMI v Evropě (řídí se aktuálními bezpečnostními opatřeními)
  • Zapojení se do skupiny absolventů z jiných zemí a divizí IMI, se kterými projdete úvodním zaškolením ve Velké Británii (řídí se aktuálními bezpečnostními opatřeními)
  • Získáte svého mentora, kterým může být i prezident regionu
  • V rámci „rotací“ poznáte procesy v oblastech: R&D, výroba, projektový management a business development
  • Příležitost ke kariérnímu růstu v rámci společnosti
  • Vyhrazený čas na inovace
  • Bonusy/prémie
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity

Více informací včetně přihlašovacího formuláře najdete na odkazu níže nebo na FB :

Benefity

Mobilní telefon

Notebook

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Dovolená 5 týdnů

Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem

MultiSport karta

Účast na zahraničních konferencích

Zahraniční pracovní cesty

Zvýhodněný firemní mobilní tarif

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Příspěvek při významných pracovních i životních událostech

Autobus z Brna zdarma

Příspěvek na stravování

Dotované závodní stravování

Občerstvení na pracovišti (káva, ovoce)

Očkování proti chřipce a žloutence

Firemní akce