Procesní inženýr_Inženýr neustálého zlepšování

Obor: Technologie a technika | Potravinářství | Logistika | Automatizace a robotika
Lokalita: Opava
Druh úvazku: Plný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 4. 4. 2022

Jsme Mondelēz International, světová jednička ve výrobě sušenek, oplatek i bonbonů (Fidorka, Oreo, BelVita, Milka a Halls) a druhá největší společnost na světě ve výrobě čokolády a žvýkaček (Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone).

Působíme ve více než 80 zemích a naše výrobky dělají radost lidem v až 165 zemích. Naším cílem je vytvořit ještě více okamžiků radosti budováním nejlepšího sušenkového závodu na světě, a proto hledáme nové hvězdy!

Popis pozice

Co u nás budete dělat:

  • Mapování procesů ve výrobě a logistice
  • Identifikace nebezpečných míst z pohledu BOZP a návrhy na zlepšení ergonomie ve spolupráci s oddělením BOZP
  • Měření saturace, MOST, analýza ztrát a návrh možných opatření
  • Spoluúčast v rámci nových projektů - instalace nových linek, transfer nových produktů
  • Tvorba nových pracovních dokumentů a trénink zaměstnanců
  • Spolupráce s ostatními odděleními nejen v rámci závodu

Co hledáme

  • Nadšení pro neustálé zlepšování
  • Komunikativní osobnost, která dokáže moderovat diskuse a brainstorming
  • Znalost principů Lean, Six Sigma, CI..., které nám přinesou zase novou perspektivu "z venku"
  • Někoho, kdo si poradí s dostupnými daty - logické a analytické myšlení
  • Parťáka, co když je potřeba, tak si data zpracuje v MS Excel či jiném programu - prostě se nebojí používat PC
  • Kolegu, který si dokáže řídit priority a čas

Co nabízíme

  • skvělou příležitost získat praktické zkušenosti v anšich sušenkových závodech Great opportunity to use the theoretical knowledge in the manufacturing environment
  • mít možnost pomoc našim kolegům ve výrobě a logistice a zlepšit jejich procesy, ergonomii práce, bezpečnost
  • vidět za sebou výsledky v podobně generování úspor
  • stát v čele projektového týmu
  • propojení s komunitou expertů v rámci celého MDLZ

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy, odměny za projekty či jiné skvělé počiny, jako je darování krve, pomoc kolegům, zastupování v týmu
  • Cafeterii, Multisport kartu a asistenční program, protože nám záleží na Vašem wellbeingu
  • Dotované stravování v naší jídelně, kde si vyberou všichni
  • Životní pojištění a příspěvek na penzijní připojištění (až 3%), protože myslíme i na budoucnost
  • Akce pro zaměstnance - Mondelez Fest, team buildingy, dobrovolnické akce, závodová chata..protože to všechno není jen o práci
  • A mnoho dalšího