Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: Potravinářství
Lokace: Opava, Lovosice, Mariánské Lázně, Praha

Mondelēz International působí ve více než 80 zemích a zaměstnává přibližně 80 tisíc lidí ve svých továrnách, kancelářích a výzkumných a vývojových laboratořích po celém světě. Společnost umožňuje lidem správně „snackovat“ ve více než 150 zemích světa. S čistými výnosy ve výši zhruba 27 miliard dolarů v roce 2020 se společnost MDLZ staví do pozice lídra v oblasti občerstvení s nabídkou ikonických globálních a lokálních značek, kterými jsou sušenky OREO, belVita a LU; čokolády Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone; bonbony Sour Patch Kids a žvýkačky Halls a Trident.

Mezi výrobky, které společnost prodává na českém a slovenském trhu, patří sušenky a oplatky Opavia ZlatéBeBe Dobré ránoBrumík a oplatky Fidorka, čokoláda Figaro, oplatky KolonádaMiňonky 

Tatranky nebo krekry TUC. Společnost působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. Ve čtyřech výrobních závodech, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává na 2 500 lidí. Obchodní zastoupení firmy zde prodává 500 produktů pod 16 značkami.

HLEDÁME

Hledáme pozitivně naladěné osobnosti, kterým budou od samého začátku blízké naše hodnoty, které jsou našim kompasem ve všem co děláme:
  • Milujeme naše značky a spotřebitele
  • Děláme co je správné
  • Rosteme každý den
Máme pozice v oblasti výroby, logistiky, kvality, Engineeringu, Business developmentu, ale také v HR nebo v back office.

POŽADUJEME

  • Energii uplatnit své znalosti v praxi
  • Chuť se neustále učit
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • „Can do“ přístup

NABÍZÍME

Mezinárodní prostředí - denně můžete být v kontaktu s kolegy z celého světa 
Fungujeme jako jeden tým - neděláme rozdíly, pomáháme si, sdílíme navzájem radosti i obavy
Rozmanitost v práci - od prvního dne můžete realizovat své nápady, zapojovat se projektů a zvolit si svou kariérní cestu
Zodpovědný přístup k udržitelnosti a komunitám
Zajímavou mzdu & benefity & výhody
Prostě #sweetjob :)

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Nejprve se s Vámi spojí náš tým náborářů a telefonicky si popovídáte o Vašich zájmech, preferencích a představě o pracovní pozici u nás.
Následně se potkáte s manažerem daného oddělení, který Vám představí náplň práce, složení týmu a očekávání od nové kolegyně/nového kolegy.
A pokud to na obou stranách zafunguje, pak už pošleme nabídku a dohodneme se na nástupu.

Kontaktujte nás

Adresa: K Celnici 277/27, 747 73 Opava
Telefon: 734 693 921