Distribuce firemních vzorků po kanceláři

Obor: Distribuce
Lokalita: Praha 8 - Karlín
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 14. 11. 2022

O společnosti

Mondelēz International působí ve více než 80 zemích a zaměstnává přibližně 80 tisíc lidí ve svých továrnách, kancelářích a výzkumných a vývojových laboratořích po celém světě. Společnost umožňuje lidem správně „snackovat“ ve více než 150 zemích světa. S čistými výnosy ve výši zhruba 27 miliard dolarů v roce 2020 se společnost MDLZ staví do pozice lídra v oblasti občerstvení s nabídkou ikonických globálních a lokálních značek, kterými jsou sušenky OREO, belVita a LU; čokolády Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone; bonbony Sour Patch Kids a žvýkačky Halls a Trident.
Mezi výrobky, které společnost prodává na českém a slovenském trhu, patří sušenky a oplatky Opavia Zlaté, BeBe Dobré ráno, Brumík a oplatky Fidorka, čokoláda Figaro, oplatky Kolonáda, Miňonky a Tatranky nebo krekry TUC. Společnost působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. Ve čtyřech výrobních závodech, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává na 2 500 lidí. Obchodní zastoupení firmy zde prodává 500 produktů pod 16 značkami.

Popis pozice

Do naší kanceláře se sídlem na Praze 8 (Karlín) hledáme výpomoc do oddělení logistiky. Náplní práce je příjem zboží při závozu, následné rozdělení dle příjemců a transport v rámci jedné budovy. Vhodné pro studenty. Nástup možný ihned. Smlouvu zprostředkovává agentura.

Co hledáme

Člověka schopného pracovat 1x týdně (den dle domluvy). Jedná se o přebírání a následnou distribuci produktů v rámci pražské kanceláře - manuální práce.


Co nabízíme

Práci na DPČ.

Příjemný kolektiv.

Benefity

Stravenky.