Nabízíme projekty pro bakalářské/diplomové práce

Obor: Technologie a technika
Lokalita: Opava
Druh úvazku: Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 4. 4. 2022

O společnosti

Mondelēz International působí ve více než 80 zemích a zaměstnává přibližně 80 tisíc lidí ve svých továrnách, kancelářích a výzkumných a vývojových laboratořích po celém světě. Společnost umožňuje lidem správně „snackovat“ ve více než 150 zemích světa. S čistými výnosy ve výši zhruba 27 miliard dolarů v roce 2020 se společnost MDLZ staví do pozice lídra v oblasti občerstvení s nabídkou ikonických globálních a lokálních značek, kterými jsou sušenky OREO, belVita a LU; čokolády Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone; bonbony Sour Patch Kids a žvýkačky Halls a Trident.

Mezi výrobky, které společnost prodává na českém a slovenském trhu, patří sušenky a oplatky Opavia ZlatéBeBe Dobré ránoBrumík a oplatky Fidorka, čokoláda Figaro, oplatky KolonádaMiňonky 

Tatranky nebo krekry TUC. Společnost působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. Ve čtyřech výrobních závodech, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává na 2 500 lidí. Obchodní zastoupení firmy zde prodává 500 produktů pod 16 značkami.

Popis pozice

Na našem oddělení výrobní technologie pracujeme na zajímavých projektech a byla by škoda, pokud bychom nepřizvali šikovné studentky/studenty :)

Je to jedinečná možnost propojit zkušené kolegy s několikaletou praxí a studenty s progresivním přístupem a inovativním zaměřením.

Co hledáme

Nadšence v oblasti technologie, kteří by rádi vedli svůj vlastní projekt v potravinářském průmyslu pod vedením zkušenějších kolegů.

Co nabízíme

Projekt #1: Stanovení sypné a setřesné hustoty pro sypké materiály (mouka, cukr, škrob), stanovení specifikačních limitů

Projekt #2: Analýza viskozity čokopecek, stanovení frakcí lipidů anebo hmotnostní podíl tukových složek v čokopeckách

Projekt #3: Stanovení procesní mapy, výpočet specifikačních a kontrolních limitů pro oplatkové linky


Benefity

  • Práce v mezinárodním prostředí
  • Denní využití cizího jazyka
  • Možnost prezentovat projekt na úrovni evropského R&D
  • Příspěvek na stravování